» » » Про покладання матеріальної відповідальності на Смоляк Є.В. та внесення змін до розпорядження міського голови від 14.08.2019 р. №50 «Про покладання матеріальної відповідальності на Коваленка В.В.»

Про покладання матеріальної відповідальності на Смоляк Є.В. та внесення змін до розпорядження міського голови від 14.08.2019 р. №50 «Про покладання матеріальної відповідальності на Коваленка В.В.»

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  

  15 серпня 2019 року         м.  Сновськ                                                          № 96


Про покладання матеріальної відповідальності на Смоляк Є.В. та внесення змін до розпорядження міського голови від 14.08.2019 р. №50 «Про покладання матеріальної відповідальності на Коваленка В.В.»

Відповідно до ст.ст. 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 130,131,135-1 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей у Сновській міській раді та у зв’язку з кадровими змінами:

 1. Покласти на СМОЛЯКА Євгенія Володимировича, водія автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, матеріальну повну відповідальність за збереження матеріальних цінностей, а саме:

– автомобіль ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ.

 1. Комісії міської ради з питань списання та оприбуткування матеріальних цінностей здійснити заходи з прийняття-передачі матеріальних цінностей від Коваленка Віктора Васильовича до Смоляка Євгенія Володимировича.
 2. Встановити, що Смоляк Євгеній Володимирович, водій автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, відповідальній за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання автомобіля ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ, економного використання паливно-мастильних матеріалів.
 3. Визначити місце постійного зберігання легкового автомобіля за адресою: 15200, Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19 (далі – службовий гараж).
 4. Дозволити Смоляку Євгенію Володимировичу, водію автотранспортних засобів  відділу господарського забезпечення, використовувати автомобіль:
 • тільки для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради;
 • з невідкладних та службових питань у вихідні та святкові дні.
 1. У вільний від роботи час автомобіль повинен знаходитися у службовому гаражі.
 2. На час тимчасової відсутності Смоляка Євгенія Володимировича, водія автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, виконання його обов’язків, відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів покласти на Коваленко Віктора Васильовича, водія автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення.
 3. Внести зміни до розпорядження міського голови від 14.08.2019 р. №50 «Про покладання матеріальної відповідальності на Коваленка В.В.», а саме:
  • Виключити у тексті розпорядження слова: «автомобіль ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ» та «та ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ».
  • Додати пункт 7 такого змісту:

«7. На час тимчасової відсутності Коваленко Віктора Васильовича, водія автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, виконання його обов’язків, відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів покласти на Смоляка Євгенія Володимировича,  водія автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення.

 • Пункт 7 вважати пунктом 8.
 1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови С.В. Силенка.

Міський  голова                                                                            О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply