» » » Про покладання матеріальної відповідальності на Турченка В.С.

Про покладання матеріальної відповідальності на Турченка В.С.

  

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

  01 вересня 2021 року         м.  Сновськ № 176


Про покладання матеріальної відповідальності на Турченка В.С.

 

Відповідно до ст.ст. 42, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 130,131,135-1 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей у Сновській міській раді та у зв’язку з кадровими змінами, з о б о в ‘ я з у ю:

 

 1. Покласти на ТУРЧЕНКА Владислава Сергійовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, повну матеріальну відповідальність за збереження матеріальних цінностей, а саме:

– автомобіль ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ.

 1. Комісії міської ради з питань списання та оприбуткування матеріальних цінностей здійснити заходи з прийняття-передачі матеріальних цінностей, визначених п.1. цього розпорядження від КОВАЛЕНКА Віктора Васильовича до ТУРЧЕНКА Владислава Сергійовича.
 2. Встановити, що ТУРЧЕНКО Владислав Сергійович, водій автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, відповідальній за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання автомобіля ЗАЗ-Сенс, державний номер СВ 26-22 АТ, економного використання паливно-мастильних матеріалів.
 3. Визначити місце постійного зберігання легкового автомобіля за адресою: 15200, Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19 (далі – службовий гараж).
 4. Дозволити ТУРЧЕНКУ Владиславу Сергійовичу, водію автотранспортних засобів відділу господарського забезпечення, використовувати автомобіль:
 • тільки для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради;
 • з невідкладних та службових питань у вихідні та святкові дні.
 1. Визначити, що у вільний від роботи час автомобіль знаходиться у службовому гаражі.
 2. На час тимчасової відсутності ТУРЧЕНКА Владислава Сергійовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, виконання його обов’язків, відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів покласти на КОВАЛЕНКА Віктора Васильовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення.
 3. На час тимчасової відсутності КОВАЛЕНКА Віктора Васильовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення, виконання його обов’язків, відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів покласти на ТУРЧЕНКА Владислава Сергійовича, водія автотранспортних засобів відділу благоустрою та господарського забезпечення.
 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови С.В. Силенка.

 

 

 

Міський голова                                                             Олександр МЕДВЕДЬОВ