» » » Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старост Сновської міської територіальної громади

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старост Сновської міської територіальної громади

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

10 травня 2024 року                       м. Сновськ                                          № 70

 

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на
старост
Сновської міської територіальної громади

 

Відповідно до ч.5 ст.1, ст.37, 40 Закону України «Про нотаріат», абз.4 ч.3 ст.245 Цивільного кодексу України, пп.5 п.б ч.1 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Уповноважити старост старостинських округів Сновської міської територіальної громади, як посадових осіб органу місцевого самоврядування: вчиняти нотаріальні дії передбачені пунктами 1-5 частини першої статті 37 Закону України “Про нотаріат”; подавати заяви про реєстрацію у спадковому реєстрі та листи щодо виправлення через систему електронні взаємодії  (СЕВ ОВВ), а саме:

1.1 Старосту Великощимельського старостинського округу, Добродія Бориса Олександровича, на території села Великий Щимель (Великощимельський старостинський округ) та села Займище (Займищанський старостинських округ) в адміністративному будинку за адресою: вул. Центральна, 15,  с. Великий Щимель.

1.2 Старосту Гірського старостинського округу, Апришка Андрія Володимировича на території сіл Гірськ, Хрінівка, Липівка, Клюси та Пльохів в адміністративному будинку за адресою: вул. Садова, 1, с. Нові Боровичі.

1.3 Старосту Кучинівського старостинського округу, Недвигу Олену Миколаївну на території села Кучинівка в адміністративному будинку за адресою: вул. Миру, 1, с. Кучинівка.

1.4 Старосту Новоборовицького старостинського округу, Анищенко Олену Іванівну на території сіл Нові Боровичі, Загребельна Слобода, Жовідь, Піщанка в адміністративному будинку за адресою: вул. Садова, 1, с. Нові Боровичі.

1.5 Старосту Петрівського старостинського округу, Деркач Марію Федорівну на території сіл Петрівка та Журавок в адміністративному будинку за адресою: вул. Центральна, 21, с. Петрівка.

1.6 Старосту Рогізківського старостинського округу, Мірошниченка Юрія Олександровича на території сіл Рогізки, Нові Млини, Лосева Слобода в адміністративному будинку за адресою: вул. Центральна, 2, с. Рогізки.

1.7 Старосту Смяцького старостинського округу, Дворник Наталію Йосипівну на території сіл Заріччя та Смяч в адміністративному будинку за адресою: вул. Молодіжна, 14, с. Смяч.

1.8 Старосту Сновського старостинського округу, Мороз Марію Іванівну на території сіл Сновське, Єнькова Рудня, Михайлівка та Чепелів в адміністративному будинку за адресою: вул. Центральна, 6, с. Сновське.

1.9  Старосту Староборовицького старостинського округу, Шевардіну Аллу Анатоліївну на території сіл Старі Боровичі та Гвоздиківка в адміністративному будинку за адресою: вул. Центральна, 5, с. Старі Боровичі.

1.10 Старосту Староруднянського старостинського округу, Шмаровоз Миколу Петровича на території села Стара Рудня в адміністративному будинку за адресою: пров. Центральний, 13, с. Стара Рудня.

1.11 Старосту Суниченського старостинського округу, Кривошей Людмилу Олексіївну на території сіл Суничне, Попільня, Шкробове, Низківка, Щокоть, Руда, Привільне, Радвине, Лютівка, Куропіївка, Філонівка в адміністративному будинку за адресою: вул. Коновалова, 2 а, с. Суничне.

1.12 Старосту Тихоновицького старостинського округу, Бондаренка Анатолія Миколайовича на території сіл Тихоновичі, Слава, Гута-Студенецька, Сальне, Софіївка, Іванівка, Глибокий Ріг в адміністративному будинку за адресою: вул. Ново-Слобідська, 6, с. Тихоновичі.

1.13 Старосту Тур’янського старостинського округу, Артюшенка Олександра Анатолійовича на території сіл Тур’я, Мишине, Лука, Селище, Єліне, Млинок, Містки, Безуглівка в адміністративному будинку за адресою: вул. М’язя, 8, с. Тур’я.

1.14 Старосту Хотуницького старостинського округу, Безручко Ларису Іванівну на території сіл Хотуничі, Камка та Крестопівщина в адміністративному будинку за адресою: вул. Шевченко, 143, с. Хотуничі.

 

  1. Розпорядження № 29 від 29.02.2024 року вважати таким, що втратило чинність.

 

 

Міський голова                                                                   Олександр МЕДВЕДЬОВ