» » » Про покладання обов’язків по веденню військового обліку

Про покладання обов’язків по веденню військового обліку

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

  

 07 травня 2021 року               м. Сновськ                    № 90

 

 Відповідно до Кодексу законів про працю України, ст. 50 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. N 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та у зв’язку з кадровими змінами:

 

  1. Покласти на СУХОБОК Тетяну Сергіївну, начальника відділу кадрової та архівної роботи, обов’язки по веденню військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Сновській міській раді Корюківського району Чернігівської області.
  2. На час тимчасової відсутності СУХОБОК Тетяни Сергіївни, начальника відділу кадрової та архівної роботи, обов’язки по веденню військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Сновській міській раді Корюківського району Чернігівської області покласти на ЗИКОВУ Наталію Миколаївну, головного спеціаліста з кадрових питань відділу кадрової та архівної роботи.
  3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови «Про покладання обов’язків по веденню військового обліку» від 01.09.2020р. №137.

 

 

Секретар міської ради                                                           Наталія САМОЙЛОВА