» » » Про покладання обов’язків з ведення військового обліку

Про покладання обов’язків з ведення військового обліку

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 01 вересня 2020 року               м. Сновськ                № 137
 

Про покладання обов’язків  по веденню військового обліку

 Відповідно до Кодексу законів про працю України, ст.ст. 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. N 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та у зв’язку з кадровими змінами:

 

  1. Покласти на СУХОБОК Тетяну Сергіївну, начальника відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю, обов’язки по веденню військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області.
  2. На час тимчасової відсутності СУХОБОК Тетяни Сергіївни, начальника відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю, обов’язки по веденню військового обліку призовників і військовозобов’язаних в Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області покласти на ЗИКОВУ Наталію Миколаївну, головного спеціаліста організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю.
  3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови «Про покладання обов’язків по веденню військового обліку» від 03.05.2019р. №40.
  4. Контроль за виконанням розпорядженням залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                 О.МЕДВЕДЬОВ