» » » Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

 

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 січня 2022 року                          м.Сновськ                                                № 10

 

Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

 

Відповідно до постанови КМУ від 04.12.2019р. №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»                     з о б о в я з у ю :

 

  1. Сновську міську раду передбачити у договорах попередню оплату при закупівлі лише тих товарів, робіт і послуг, що планується поставити, виконати та надати протягом поточного бюджетного періоду :

– періодичних видань  на 2022 та 2023 роки;

– знаків поштової оплати в 2022 році;

– за розподіл та постачання природного газу, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості на строк не більше одного місяця в 2022 році;

– за розподіл, передачу та постачання електричної енергії, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості на строк не більше одного місяця в 2022 році;

– за послуги з водопостачання та водовідведення, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості на строк не більше одного місяця в 2022 році.

 

  1. Виконання розпорядження покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера міської ради        Виблову С.А.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                   Павло МІРОШНИЧЕНКО