» » » Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 грудня 2023 року                       м.Сновськ                                                № 240

 

Про попередню оплату за бюджетні кошти товарів, робіт та послуг

 

Відповідно до постанови КМУ від 04.12.2019р. №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»з змінами, внесеними згідно з Постановами КМ), зобов’язую:

 

  1. Передбачити у договорах попередню оплату при закупівлі лише тих товарів, робіт і послуг, що планується  поставити, виконати та надати протягом поточного бюджетного періоду :

– періодичних видань  на ІІ півріччя 2023 року;

– знаків поштової оплати в 2023 році;

– за розподіл та постачання природного газу, якщо розмір такої оплати не перевищує 100 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців в 2023 році;

– за розподіл, передачу та постачання електричної енергії, якщо розмір такої оплати не перевищує 100 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців в 2023 році;

– за послуги з водопостачання та водовідведення, якщо розмір такої оплати не перевищує 100 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців в 2023 році.

 

  1.   Виконання розпорядження покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера міської ради   Виблову С.А.

 

 

Міський голова                                                                   Олександр МЕДВЕДЬОВ