» » » Про порядок зберігання та використання печаток та штампів сектором соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради

Про порядок зберігання та використання печаток та штампів сектором соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради

Україна

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

       29 січня  2021 року                                м. Сновськ                                       №  14

Про порядок зберігання та використання печаток та штампів сектором соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради

 

Керуючись ст. 141, 146 Конституції України, ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст. 13 Закону України «Про адміністративні послуги», Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених

наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, враховуючи

рішення Сновської міської ради від 27 листопада 2020 р. № 3-1/VІІІ «Про порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у Сновській міській раді», рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради»   № 6-2/VIIІ від 24.12.2020 р.,  з метою належного зберігання та запобігання безконтрольному використанню печаток і штампів:

1.Ввести в дію з 29.01.2021 року іменні печатки і штампи  сектора соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради:

– іменну печатку з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРА – АДМІНІСТРАТОР Апецько Марина Андріївна, іменну печатку з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ – АДМІНІСТРАТОР Жеребцова Олена Михайлівна, іменну печатку з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ – АДМІНІСТРАТОР Швед Світлана Миколаївна, штамп «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ».

  1. Відповідальність за збереження і використання іменної печатки з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРА – АДМІНІСТРАТОР Апецько Марина Андріївна, покласти на завідувача сектора – адміністратора Апецько Марину Андріївну.

Відповідальність за збереження і використання іменної печатки з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ – АДМІНІСТРАТОР Жеребцова Олена Михайлівна, покласти на головного спеціаліста – адміністратора Жеребцову Олену Михайлівну.

Відповідальність за збереження і використання іменної печатки з текстом відбитку «*Україна* ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» СНОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ* ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ – АДМІНІСТРАТОР Швед Світлана Миколаївна, покласти на головного спеціаліста – адміністратора Швед Світлану Миколаївну.

Відповідальність за збереження і використання штампа  «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ» покласти завідувача сектора – адміністратора Апецько Марину Андріївну.

  1. Загальному відділу міської ради забезпечити: облік усіх печаток та штампів, що застосовуються сектором соціальної політики відділу «ЦНАП» Сновської міської ради без статусу юридичної особи, в журналі за формою, наведеною в додатку 2 до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, забезпечити видачу печаток, штампів відповідальним посадовим особам під підпис у відповідному журналі.

5.Відповідальним посадовим особам забезпечити зберігання печаток, штампів у шафах (сейфах), що надійно замикаються і опечатуються, та забезпечити контроль за їх використанням посадовими особами.

6.У разі тимчасової відсутності (відпустка, хвороба тощо) відповідальної посадової особи, за необхідністю, печатки і штампи передаються за актом працівнику, на якого покладено виконання посадових обов’язків тимчасово відсутньої відповідальної посадової особи.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Руслана Вікторовича.

 

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ