» » » Про порядок зберігання та використання печаток та штампів

Про порядок зберігання та використання печаток та штампів

Україна

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 грудня  2020 року                      м. Сновськ                                             №  216

Про порядок зберігання та використання печаток та штампів

 

Керуючись ст. 141, 146 Конституції України, ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, враховуючи рішення Сновської міської ради від 27 листопада 2020 року № 3-1/VІІІ, Порядок виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у Сновській міській раді, рішення Сновської міської ради Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради   № 11­­­­­-47/VII,  з метою належного зберігання та запобігання безконтрольному використанню печаток і штампів:

1.Забезпечити виготовлення печаток і штампів  в т.ч. гербових печаток Сновської міської ради, її виконавчого комітету  і ввести  в дію з 04.12.2020 року такі печатки:

– гербову печатку з текстом відбитку «*Україна* Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області*код 04061932*», гербову печатку з текстом відбитку «*Україна* «Виконавчий комітет Сновської міської ради Корюківського району код 04061932 », прямокутні штампи, штамп «ПОГОДЖЕНО», печатку без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Загальний відділ *Україна* Сновська міська рада Чернігівська область Корюківський район місто Сновськ», печатку без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Відділ організаційно – кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району  Чернігівської області», штамп «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ», штамп  «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ», штамп «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ»,штамп «АНУЛЬОВАНО».

  1. Відповідальність за збереження і використання гербової печатки з текстом відбитку «*Україна* Чернігівська область, Корюківський район, місто Сновськ Сновська міська рада *код 04061932*», покласти на секретаря Сновської міської ради Самойлову Наталію Володимирівну, гербової печатки з текстом відбитку «Виконавчий комітет Сновської міської ради код 04061932 Корюківського району Чернігівської області», покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Руслана Вікторовича.

Відповідальність за збереження і використання печатки без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку: «Загальний відділ *Україна* Сновська міська рада Чернігівська область м.Сновськ», штамп «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ», покласти на начальника загального відділу Куліш Наталію Олександрівну.

Відповідальність за збереження і використання печатки без зображення  Державного герба України з  текстом відбитку «Відділ організаційно – кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю *Україна* Сновська міська рада Корюківського району  Чернігівської області покласти на начальника  відділу організаційно – кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сухобок Тетяну Сергіївну.

Відповідальність за збереження і використання штампів  «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ»,  «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ», штамп «АНУЛЬОВАНО» покласти на завідувача сектору надання адміністративних послуг Мірошниченко Юрія Олександровича.

  1. Встановити, що відповідальними за зберігання та використання гербових печаток, інших печаток і штампів, є керівники відділів в яких знаходяться печатки та штампи.
  2. Загальному відділу міської ради забезпечити: облік усіх печаток та штампів (гербових печаток Сновської міської ради, її виконавчого комітету, які застосовують відділи міської ради, печаток для окремих категорій документів (для документів, погоджень, копій, конвертів тощо), що застосовуються відділами  міської ради без статусу юридичної особи, в журналі за формою, наведеною в додатку 2 до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5, забезпечити видачу печаток, штампів відповідальним посадовим особам під підпис у відповідному журналі.

5.Відповідальним посадовим особам забезпечити зберігання печаток, штампів у шафах (сейфах), що надійно замикаються і опечатуються, та забезпечити контроль за їх використанням посадовими особами.

6.У разі тимчасової відсутності (відпустка, хвороба тощо) відповідальної посадової особи, за необхідністю, печатки і штампи передаються за актом працівнику, на якого покладено виконання посадових обов’язків тимчасово відсутньої відповідальної посадової особи.

  1. Комісії зі знищення печаток і штампів забезпечити знищення печаток і штампів Сновської міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Руслана Вікторовича.

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ