» » Про постановку на квартирний облік

Про постановку на квартирний облік

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

20 вересня 2019 року                       м.Сновськ                                           № 105

 

Про постановку на квартирний облік

 

Розглянувши заяву та відповідні документи громадянки Аксєнєнко Т.В. щодо  постановки на квартирний облік, відповідно до ст. ст. 1, 31, 34, 39 Житлового кодексу України, з метою соціального захисту житлових прав, керуючись  п.п.2 п. а) ст. 30, п.п.2  п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

  1. Поставити на квартирний облік при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 20 вересня 2019 року Аксєнєнко Тетяну Володимирівну 27.03.1960 р.н., яка перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення Сновської РДА, як внутрішньо переміщена особа з 26.02.2016 року, місце реєстрації: квартал Волкова, буд.24, кв.44, Жовтневий район. м.Луганськ, місце проживання: вул.Чернігівська, буд.42, кв.1, м.Сновськ, Сновського району, Чернігівської області, власного житла не має.
  2. Аксєнєнко Тетяну Володимирівну занести до списку громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Сновської міської ради, як внутрішньо переміщена особа. Номер черги – 86.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply