» » Про пожежну безпеку на території Сновської об’єднаної територіальної громади

Про пожежну безпеку на території Сновської об’єднаної територіальної громади

На території району пожежно-рятувальні роботи здійснює 8-ма ДПРЧ (м.Сновськ). Щоденно на оперативне чергування заступає один караул (4-5 чоловік особового складу), у розпорядженні яких є один пожежний автомобіль. У надзвичайних ситуаціях  на гасіння пожежі викликається резервний караул зі ще одним пожежним автомобілем. Відповідно до законодавства України, гасіння пожеж здійснюється безоплатно.

Інформуємо стосовно додаткового забезпечення пожежної безпеки на території Сновської ОТГ. Станом на 15 серпня 2019 року на балансі Сновської міської ради знаходиться 4 робочі пожежні автомобілі (у селах Гірськ, Петрівка, Старі Боровичі та Тихоновичі), які за необхідності  залучаються для гасіння осередків займання у населених пунктах громади.

На пожежо-небезепечний період у теплу пору року для обслуговування даного спецтранспорту на роботу приймаються водії.  У 2019 році Сновською міською радою було прийнято 8 осіб, зарплата яким виплачується з місцевого бюджету.

Ще один пожежний автомобіль (с.Рогізки)  утримується за рахунок СТОВ «Щорссільгоспсерівс».

Наявні три робочі пожежні автомобілі в Кучинівці, Низківці та Хотуничах на баланс міськради не поставлені, бо не були свого часу документально передані сільрадам з колгоспів.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply