» » Про правила вигулу собак та відповідальність власників

Про правила вигулу собак та відповідальність власників

Шановні власники собак! З настанням весни на вулицях міста з’являється не тільки перша травка,  а й неприємні сліди життєдіяльності вуличних та хатніх тварин. Особливо засмучує їх наявність у дворах багатоповерхівок та на дитячих і спортивних майданчиках.

Тож звертаємося до власників тварин з нагадуванням, що особа, яка супроводжує собаку, зобов’язана прибирати за нею екскременти в під’їздах багатоквартирних будинків, сходах, на вулиці та інших місцях загального користування (крім власників собак-поводирів). Давайте зробимо крок на зустріч цивілізованому існуванню, це не складно взяти із собою на прогулянку пакетик, прибрати за своїм улюбленцем та викинути відходи в найближчий контейнер для сміття. Пам’ятайте не прибираючи, ви дескредитуєте відповідальних собаководів і руйнуєте дружнє середовище.

До того ж нагадуємо,  що у громадському місці собака повинен обов’язково  бути на повідку, а собаки великих порід – в наморднику.  Є люди, які бояться собак або у яких алергія на шерсть тварин. Не підпускай свою собаку до дітей, вона може налякати дитину, або дитина може випадково своїми рухами спровокувати агресивну поведінку тварини.

Кормити безхатніх тварин можно лише в місцях, де немає скупчення людей.

Будь-якому собачнику важливо завжди дотримуватися правил вигулу собак для розвитку загальної культури і дружніх відносин з сусідами. Кожен власник тварин повинен бути свідомим і відповідальним, поважати оточуючих і піклуватися про їхній комфорт!

 

Інспектор з благоустрою Тетяна Станішевська