» » Про преміювання в 2020 році міського голови

Про преміювання в 2020 році міського голови

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

 30 січня 2020 року                       м. Сновськ                                  № 11­­­-44/VII

 

Про преміювання в 2020 році міського голови

 

Відповідно до п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 та ст. 9 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», аб.2 п.6 Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006р. №268, Положення про преміювання, виплату надбавок, доплат та матеріальної допомоги працівникам Сновської міської ради  (додаток до Колективного договору Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2018-2020 р.р.); враховуючи складність та напруженість у роботі;  за пропозицією постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку

міська рада вирішила:

 

  1. Преміювати щомісячно в 2020 році міського голову Медведьова Олександра Олександровича у розмірі 100 %.

 

  1. При необхідності та/або у разі неякісного виконання обов’язків міського голови доручити депутатам міської ради переглядати розмір преміювання на чергових сесіях міської ради.

 

  1. Призначити відповідальним за виконанням даного рішення начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера міської ради С.Виблову.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Т.Сухобок та на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку (голова О.Кирилюк).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ