» » Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Гаху І.О.

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Гаху І.О.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перша сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

10 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                        60-1/VIII

  

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Гаху І.О.

 

Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, виготовленого Приватним підприємством «Десна-Експерт-М», враховуючи згоду Гаха Ігоря Олександровича на збільшення ціни продажу земельної ділянки, за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу країни та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Територіальній громаді, в особі Сновської міської ради (код ЄДРПОУ 04061932), зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку площею 0,0154 га кадастровий номер 7425810100:02:020:0061 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Сновськ по вул.Залізнична, 8.

 

  1. Продати Гаху Ігорю Олександровичу земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, загальною площею 0,0154 га кадастровий номер 7425810100:02:020:0061 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Сновськ.

 

  1. Встановити ціну продажу земельної ділянки 16 100 грн. (шістнадцять тисяч сто гривень 00 коп.), за згодою сторін.

 

  1. Доручити міському голові Медведьову О.О. укласти від імені ради Договір купівлі-продажу.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ