» » Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Маклюку А.М. та Маклюк А.В.  

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Маклюку А.М. та Маклюк А.В.  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                         м.Сновськ                                        42-48/VII

  

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Маклюку А.М. та Маклюк А.В.

 

Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, виготовленого Приватним підприємством «Десна-Експерт-М», враховуючи згоду Маклюка Анатолія Михайловича та Маклюк Алли Володимирівни на збільшення ціни продажу земельної ділянки, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу країни та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Продати Маклюку Анатолію Михайловичу та Маклюк Аллі Володимирівні земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, загальною площею 0,0187 га кадастровий номер 7425810100:02:017:0081 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Сновськ по вул.Гомельська, 15а.

 

  1. Встановити ціну продажу земельної ділянки 20 000 грн. (двадцять тисяч гривень 00 коп.), за згодою сторін.

 

  1. Доручити міському голові Медведьову О.О. укласти від імені ради Договір купівлі-продажу.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ