» » Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Рудику Д.П.

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Рудику Д.П.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьма сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

06 липня 2021 року                          м.Сновськ                                        38-8/VIII

  

Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Рудику Д.П.

 

Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, виготовленого Приватним підприємством «Десна-Експерт-М», та заяву Рудика Дмитра Петровича про надання дозволу на викуп земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться у нього в оренді в с.Нові Боровичі з розстроченням платежу строком на один рік, враховуючи те, що перший платіж був ним сплачений 03.03.2021 року, як авансовий внесок згідно платіжного доручення №55, враховуючи його згоду на збільшення ціни продажу земельної ділянки, за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Продати Рудику Дмитру Петровичу земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, загальною площею 0,4700 га кадастровий номер 7425884000:01:000:0946 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою с.Нові Боровичі з розстроченням платежу строком на 1 рік.
  2. Встановити ціну продажу земельної ділянки 147 723 грн. (сто сорок сім тисяч сімсот двадцять три гривні 00 коп.), за згодою сторін.
  3. Доручити міському голові Медведьову О.О. укласти від імені ради Договір купівлі-продажу, після повного розрахунку з міською радою за придбання земельної ділянки у власність.
  4. Порядок розрахунку за придбання земельної ділянки здійснювати згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної або комунальної власності» від 22.04.2009 року № 381.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ