» » Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією

Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 

23 червня 2020 року                   м. Сновськ                  № ­­­14-48/VII

 

Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією

 

Розглянувши звернення Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області про продовження орендних відносин щодо майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади; відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»; керуючись Методикою розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорцій її розподілу, Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженими рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24.10.2017 року № 4-12/VІІІ та №2-12/VІІІ, статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Включити потенційні об’єкти орендидо Переліку другого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади,що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням 46 сесії міської ради 7 скликання від 27.03.2020 року № ­­­15-46/VII, розташовані за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, а саме:
  • частину нежитлових приміщень адміністративної будівлі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, які знаходяться на 1 та 2 поверхах, загальною площею 242,80 кв. м. (в т. ч. корисною площею – 115,30 кв. м.);

– частину будівлі гаражу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (один боксв одноповерховій будівлі загальною площею 25,20 кв. м.).

 

  1. Внести зміни до рішення 46 сесії міської ради 7 скликання від 27 березня 2020 року № 15-46/VII «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону», а саме: пункти 1 та 2  Додатку до рішення викласти в новій редакції, відповідно до змін, зазначених в пункті 1 даного рішення.

 

  1. Продовжити орендні відносини щодо майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, ізСновською районною державною адміністрацією Чернігівської області терміном на 8 місяців з 01 липня 2020 року по 01 березня 2021 року.

 

  1. Встановити Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні на рік протягом всієї дії орендних відносин.

 

  1. Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області здійснити заходи по виконанню пунктів 1-4 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

 

Міський голова                                                     О.МЕДВЕДЬОВ