» » Про продовження орендних відносин з Сновською райдержадміністрацією       

Про продовження орендних відносин з Сновською райдержадміністрацією       

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 березня 2020 року                        м. Сновськ                                   № ­­­16-46/VII

 

Про продовження орендних відносин з Сновською райдержадміністрацією       

 

Розглянувши клопотання Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області про продовження орендних відносин щодо майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорцій її розподілу, Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженими рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24.10.2017 року              № 4-12/VІІІ та №2-12/VІІІ; за рекомендацією постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Продовжити орендні відносини щодо майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, з Сновською районною державною адміністрацією Чернігівської області терміном на три місяці з 01 квітня 2020 року по 30 червня 2020 року включно, а саме:

1.1. Частини нежитлових приміщень адміністративної будівлі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, які знаходяться на 1 та 2 поверхах, загальною площею 298,70 кв. м. (40,47% від загальної площі адмінбудівлі):

– площею 171,20 кв. м.;

– спільного користування, площею 127,50 кв. м.

1.2. Частини будівлі гаражу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, загальною площею 48,05 кв. м. (42% від загальної площі будівлі гаражу):

–  площею 25,20 кв. м.;

–  спільного користування, площею 22,85 кв. м.

 

  1. Встановити Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області плату за оренду майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення, у розмірі 1 (однієї) гривні на рік, протягом всієї дії орендних відносин.

 

  1. Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області здійснити заходи по виконанню пунктів 1 та 2 даного рішення згідно чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І.Орду та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ