» » Про продовження права оренди на земельну ділянку Шльонському О.І.

Про продовження права оренди на земельну ділянку Шльонському О.І.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                          м.Сновськ                                        №51-1/VIII

 

Про продовження права оренди на земельну ділянку Шльонському О.І.

 

Розглянувши заяву Шльонського Олександра Івановича про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, в зв’язку з закінчення терміну дії договору оренди, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Продовжити право оренди на земельну ділянку Шльонському Олександру Івановичу загальною площею 71,1402 га кадастровий номер 7425889600:02:000:0660 для ведення фермерського господарства (01.02), в тому числі для риборозведення розташованої за межами населеного пункту с.Чепелів Корюківського району Чернігівської області строком на 10 років, шляхом укладання нового договору.
  2. Встановити орендну плату за сільськогосподарські угіддя площею 37,9376 га в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі, а за несільськогосподарські угіддя площею 33,2026 га в розмірі 7% від нормативної грошової оцінки землі.
  3. Шльонському О.І. укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати його згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                          О.МЕДВЕДЬОВ