» » Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Друга сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

24 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                          №38-2/VIII

 

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

 

Розглянувши заяву громадянина Вороб’я Віктора Костянтиновича про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки комунальної власності, право оренди на яку зареєстроване згідно чинного законодавства, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки громадянину Вороб’ю Віктору Костянтиновичу (ідентифікаційний номер) загальною площею 0,0217 га з кадастровим номером 7425884000:01:001:0011 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Нові Боровичі Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років, шляхом укладання нового договору.
  2. Громадянину Вороб’ю Віктору Костянтиновичу в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ