» » Про продовження терміну дії  договору оренди земельної ділянки

Про продовження терміну дії  договору оренди земельної ділянки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Третя сесія восьмого скликання

 

РІШЕННЯ

 

28 січня 2021 року                            м.Сновськ                     №34-3/VIII           

 

Про продовження терміну дії  договору оренди земельної ділянки

 

Розглянувши заяву Письменного Сергія Вікторовича та Лєпєєвої Оксани Миколаївни про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки комунальної власності, право оренди на яку зареєстроване згідно чинного законодавства, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки Письменного Сергія Вікторовича (7/11 частини) та Лєпєєвої Оксани Миколаївни (4/11 частини) загальною площею 0,1000 га з кадастровим номером 7425810100:03:003:0118 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років, шляхом укладання нового договору.
  2. Громадянам в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ