» » Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

-> сесія | 0

 УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Одинадцята сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

28 жовтня 2021 року                       м.Сновськ                                          №36-11/VIII

 

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

 

Розглянувши заяву Сергійко Олени Михайлівни про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки Сергійко Олени Михайлівни загальною площею 0,2225 га з кадастровим номером 7425882100:01:002:0314 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Займище Корюківського району Чернігівської області строком на 5 років, шляхом укладання додаткової угоди до договору.

 

  1. Громадянці в місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                                Олександр МЕДВЕДЬОВ