» » Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки Сергійко О.М.

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки Сергійко О.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

27 листопада 2019 року                    м.Сновськ                                        38-41/VII

 

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки Сергійко О.М.

 

Розглянувши заяву Сергійко Олени Михайлівни про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки комунальної власності, право оренди зареєстроване у Державному Реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 22.12.2018 року за №29691906, в зв’язку з його закінченням, за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а : 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки Сергійко Олени Михайлівни (ідентифікаційний номер _) загальною площею 0,2225 га кадастровий номер 7425882100:01:002:0314 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Займище по вул.Перемоги, 37 Сновського району Чернігівської області строком на 2 роки, шляхом укладання додаткової угоди.
  1. Сергійко О.М. укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її згідно чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони  природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ