» » Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

30 січня 2020 року                       м. Сновськ                                   № ­­­10-44/VII

 

Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

 

Розглянувши листа генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Куценка М.В. від 10.01.2020 р. №02-21; відповідно до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 37 сесії Сновської міської ради 7 скликання від 23 липня 2019 року; керуючись ч.3.ст. 21, ч.2 ст.23 Кодексу законів про працю України, ст.26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

міська рада вирішила:

 

  1. Продовжити термін дії контракту на попередніх умовах з КУЦЕНКОМ Миколою Вікторовичем, генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, укладеного 17 лютого 2017 року, шляхом укладання додаткової угоди строком на 1 рік з 19 лютого 2020 року по 18 лютого 2021 року включно.

 

  1. Доручити Сновському міському голові О.Медведьову укласти з М.Куценком додаткову угоду до контракту в редакції, що додається.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Т.Сухобок та на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту (голова Т.Клименко).

 

Міський голова                                                                          О.МЕДВЕДЬОВ

            ЗАТВЕРДЖЕНО

   Рішення  Сновської міської ради

            (44 сесія 7 скликання)

   від 30 січня 2020 р. №10-44/VІІ

 

 

Додаткова  угода №2

 

до контракту  з  генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області від 17.02.2017 р.

 

м. Сновськ                                                                               «30»  січня 2020 року

 

Відповідно до статті 65 Господарського кодексу України, частини 3 статті 21, частини 2 статті 23 Кодексу законів про працю України, статей 26, 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 37 сесії Сновської міської ради 7 скликання від 23 липня 2019 року, уклали цю додаткову угоду до Контракту з генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області від 17.02.2017 р., про наведене нижче:

 

  1. До пункту 6.1 розділу 6. «СТРОК ДІЇ ТА ІНШІ УМОВИ КОНТРАКТУ» додати абзац такого змісту:

«Продовжити дію цього контракту строком на 1 рік з 19 лютого 2020 року по 18 лютого 2021 року включно.»

  1. Ця додаткова угода є невід’ємною частиною Контракту з генеральним директором Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області від 17.02.2017р, складена у двох примірниках, які зберігаються у кожної зі сторін і мають однакову юридичну силу, і діє з 19 лютого 2020 року.

 

Від Органу управління

 

Керівник

 

___________________
(підпис)
___________________
(підпис)
Медведьов Олександр Олександрович

(прізвище, ім’я та по батькові)

Куценко Микола Вікторович
(прізвище, ім’я та по батькові)
30 січня 2020 р. 30 січня 2020 р.