» » » Про проведення чергових призовів

Про проведення чергових призовів

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

07 травня  2021 року                        м. Сновськ                                           92

Про проведення чергових призовів

 Розглянувши клопотання Сновського районного РТЦК та СП щодо  проведення з 12 по 26 травня 2021 року навчальних зборів з практичним призовом резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги, призначеного до військових частин територіальної оборони Чернігівської області, враховуючи «Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», затверджену рішенням 2 сесії міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №17-2/VIII, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в’ я з у ю :

  1. Відділ благоустрою та господарського забезпечення міської ради, згідно «Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», забезпечити  виділення дизельного пального в кількості 115 літрів для заправки автобусів та передати до господарського відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
  2. Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради:

забезпечити 12.05.2021 року  виділення автотранспорту  в кількості 2 автобусів  та здійснити перевезення резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги за маршрутом  СНОВСЬК-МЕНА та МЕНА-СНОВСЬК.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Кравця Руслана Вікторовича – керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради.

  

Секретар міської ради                                                Наталія САМОЙЛОВА