» » » Про проведення чергових призовів

Про проведення чергових призовів

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18 травня  2021 року                        м. Сновськ                                              96

 

Про проведення чергових призовів

 Розглянувши клопотання Сновського районного РТЦК та СП щодо  проведення з 12 по 26 травня 2021 року навчальних зборів з практичним призовом резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги, призначеного до військових частин територіальної оборони Чернігівської області, враховуючи «Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», затвердженої рішенням 2 сесії міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №17-2/VIII, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» », з о б о в’ я з у ю :

 

  1. Відділ благоустрою та господарського забезпечення міської ради згідно «Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», забезпечити  виділення дизельного пального в кількості 143 літрів для заправки автобусів та передати до Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
  2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради забезпечити 25-26.05.2021 року виділення автотранспорту  в кількості 2 автобусів  та здійснити перевезення резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги за маршрутом СНОВСЬК-МЕНА – МЕНА-КЛЮСИ та КЛЮСИ – МЕНА, МЕНА-СНОВСЬК.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Кравця Руслана Вікторовича – керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                Наталія САМОЙЛОВА