» » » Про проведення чергових призовів

Про проведення чергових призовів

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 24 травня  2021 року                        м. Сновськ                                          101

Про проведення чергових призовів

 Розглянувши клопотання Сновського районного РТЦК та СП щодо  проведення з 12 по 26 травня 2021 року навчальних зборів з практичним призовом резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги, призначеного до військових частин територіальної оборони Чернігівської області, враховуючи «Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», затвердженої рішенням 2 сесії міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №17-2/VIII, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в’ я з у ю :

 

  1. Відділу благоустрою та господарського забезпечення міської ради згідно «Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», забезпечити  виділення дизельного пального в кількості 20 літрів для заправки автобуса та передати до Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
  2. Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради забезпечити 31.05.2021 року виділення автотранспорту  в кількості 1 автобуса та здійснити перевезення резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги за маршрутом   СНОВСЬК-ЧЕРНІГІВ, ЧЕРНІГІВ-СНОВСЬК.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Кравця Руслана Вікторовича – керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради.

 

 

Міський голова                                                            Олександр МЕДВЕДЬОВ