» » » Про проведення чергових призовів

Про проведення чергових призовів

 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

08 квітня 2021 року                        м. Сновськ                                          64

 

Про проведення чергових призовів

 

Розглянувши клопотання Сновського районного РТЦК та СП щодо  проведення чергових призовів, чергових призовів громадян на строкову службу призову ВЕСНА 2021 та відправки молодого поповнення на обласний збірний пункт в м.Чернігів, враховуючи «Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік», затвердженої рішенням 2 сесії міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року №17-2/VIII, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з о б о в ’ я з у ю :

  1. Сновській міській раді забезпечити виділення коштів для придбання дизельного пального в кількості 100 літрів для заправки автобусу FORD TRANSIT та передати до Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
  2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради забезпечити виділення автотранспорту (автобусу FORD TRANSIT) та здійснити перевезення призовників  до Чернігівського обласного ТЦК та СП в період призову ВЕСНА 2021 для проходження обласної медичної комісії – щотижня кожного понеділка в квітні-травні 2021 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Кравця Руслана Вікторовича – керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Сновської міської ради.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                 Наталія САМОЙЛОВА