» » » Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської  міської територіальної громади на 2021-2027 роки 

Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської  міської територіальної громади на 2021-2027 роки 

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 31 серпня 2021 року                         м.Сновськ                                           № 175

 

 

Про проведення громадських слухань з обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської  міської територіальної громади на 2021-2027 роки 

 

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи налагодження взаємодії між представниками влади, громади та бізнесу для вирішення спільних проблем мешканців населених пунктів, які увійшли до складу Сновської міської територіальної громади, виконуючи завдання щодо економічного зростання громади, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя у громаді через ефективне використання коштів, з о б о в’ я з у ю:

 

  1. Розпочати з 31 серпня по 30 вересня 2021 року включно процедуру громадських обговорень та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021-2027 роки (далі Стратегія).
  2. Уповноважити робочу групу з розробки та впровадження Стратегії опрацювати зауваження та пропозиції громадськості щодо проєкту Стратегії, які надходитимуть від мешканців громади до Сновської міської ради.
  3. За необхідності організувати та провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проєкту Стратегії у місцях визначених у цьому розпорядженні, а саме: в приміщеннях адміністративних будівель Сновської міської ради та старостинських округів.
  4. Оприлюднити проєкт Стратегії шляхом розміщення:
  • на офіційному веб-сайті Сновської міської ради;
  • на офіційній сторінці у Facebook;
  • у вільному доступі протягом робочого часу копій проєкту Стратегії в приміщеннях адміністративних будівель Сновської міської ради та старостинських округів.
  1. Для участі в громадських слуханнях та обговореннях запросити представників об’єднань громадян, громадських організацій, депутатів міської ради, представників усіх груп мешканців громади.
  2. Протокол громадських слухань з обговорення громадської думки при розробці проєкту Стратегії опублікувати на офіційному веб-сайті міської ради та на офіційній сторінці у Facebook.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Мірошниченка П.Л.

 

 

Міський голова                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ