» » » Про проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин)

Про проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин)

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 липня 2023 року                     м. Сновськ                                       №  131

 

Про проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин)

 

Відповідно до ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 22 сесії міської ради 8 скликання від 30.03.2023 року № 12-22/VIII «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», рішення 24 сесії міської ради 8 скликання від 02.06.2023 року № 24/VIII «Про здійснення делегованих повноважень у сфері державної реєстрації  актів цивільного стану відділом «ЦНАП» Сновської міської ради та внесення змін до рішень міської ради в сфері державної реєстрації актів цивільного стану», з о б о в ’ я з у ю :

 

З метою забезпечення більш якісного надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану:

 

  1. Дозволити адміністратору сектора соціальної політики проведення обрядів реєстрації шлюбу та народження з використанням різноманітних елементів урочистості за межами приміщення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на бажання та за письмовою заявою фізичних осіб, із  зазначенням прізвища, ім’я, по батькові (за наявності), місця проживання (перебування) та виду індивідуального обряду  реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин).

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Карпенка В.М.

 

 

 

Міський голова                                                           Олександр МЕДВЕДЬОВ