» » » Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації

Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 лютого 2018  року                       м. Сновськ                                           № 23

 Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації  

 З метою виконання програми приватизації на 2018 рік, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання  № 9-15/VII від 22  грудня 2017 року, відповідно до Законів України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України № 2075 від 31.12.2015 року, Наказу Органу приватизації міської ради №1 від 16 червня 2017 року «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, створення конкурсної комісії та робочої групи», зі змінами, внесеними розпорядженням міського голови від 02 лютого 2018 року №19,  керуючись статтями 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести 06 березня 2018 року конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації:
  • нежитлової будівлі (будівлі мехмайстерні) загальною площею 698,7 кв. м., що розташована за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Гута-Студенецька, вул. Лісова, буд.33.
  • нежитлової будівлі (будівлі зерноскладу) загальною площею 614,1 кв. м., що розташована за адресою: Чернігівська обл., Сновський район, с. Гута-Студенецька, вул. Лісова, буд.64.
  1. Конкурсній комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, робочій групі провести процедуру конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації відповідно до Наказу органу приватизації Сновської міської ради №1 від 16 червня 2017 року «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, створення конкурсної комісії та робочої групи», зі змінами, внесеними розпорядженням міського голови від 02 лютого 2018 року №19 та чинного законодавства України.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                      О.О. Медведьов

Leave a Reply