» » » Про проведення навчальних зборів

Про проведення навчальних зборів

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

05 вересня  2019 року                        м. Сновськ                                        104

Про проведення навчальних зборів

             Розглянувши клопотання Сновського районного РТЦК та СП щодо  проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву  в смт.Гончарівське, Чернігівського району, Чернігівської області з 09.09.2019 по 22.09.2019 та надання послуг з транспортних перевезень військовозобов’язаних, представників правоохоронних органів до місця проведення навчальних зборів та повернення зі зборів, враховуючи Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної підготовки  та оборонної роботи Сновського району на 2019 рік, відповідно до ст.36, Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Сновській міській раді забезпечити виділення паливно-мастильних матеріалів з розрахунку 300 літрів бензину, 15 літрів масла  та передати до Сновського районного РТЦК та СП.
  2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради:

2.1. Забезпечити  виділення автотранспорту (автобусу), здійснити перевезення особового складу о 07.00 год. за маршрутом Сновськ-Гончарівське 09.09.2019 року.

  • Забезпечити виділення автотранспорту (автобусу)  та здійснити перевезення особового складу  за маршрутом Гвоздиківка-Сновськ-Єліне-Гвоздиківка  09.2019 року.
  • Забезпечити  виділення автотранспорту (автобусу)  та здійснити перевезення особового складу  за маршрутом Гончарівське-Сновськ 22.09.2019 року.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

 

Секретар міської ради                                                         Н.САМОЙЛОВА

 

 

Leave a Reply