» » Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року

Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні Міністерство освіти і науки України внесло зміни у порядок проведення підсумкового оцінювання та завершення 2019-2020 навчального року.

У межах академічної автономії, відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників.

МОН рекомендує закладам освіти провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр; завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів (тобто 29 травня 2020 року).

Крім того, МОН рекомендує на початку 2020-2021 навчального року в 2-11 класах провести вхідне оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень за попередній рік.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2019-2020 навчальному році МОН пропонує не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.

Відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463 учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (ДПА). Учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Дати проведення ЗНО на сьогоднішній день ще не визначені.

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту