» » Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» дванадцять років постіль проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Благодійний фонд веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки одним із методів реалізації цієї мети.

Основні цілі фонду полягають у розвитку волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, приверненню уваги та поверненню довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності та покращенню ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях.

Упродовж 2016-2017 років за підтримки органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації було зібрано 31 923 461,42 грн., за які придбано медичне обладнання та передано у безкоштовне користування у територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 13-ту Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 2 по 22 квітня. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

Скринька для пожертв знаходиться в управлінні соціального захисту населення Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області, за адресою: м. Сновськ, вул. Гомельська, 26.

Приєднатися до акції можуть усі охочі.

Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.

 

 

Leave a Reply