» » Про прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади

Про прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 березня 2020 року                     м. Сновськ                                      № ­­­17-46/VII

 

Про прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади 

 

Відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; враховуючи рішення тридцять другої сесії Сновської районної ради сьомого скликання від 25 лютого 2020 року №32/7-4 «Про безоплатну передачу комунального майна»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила:

 

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття та прийняти із спільної власності територіальних громад міста та сіл Сновського району Чернігівської області до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області майна – лічильника трьохфазного в кількості однієї одиниці, інвентарний номер 11370162, 2017 року випуску, первісною вартістю 1520,00 грн., балансовою (залишковою) вартістю 760,00 грн.
  2. Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області створити комісію по безоплатному прийманню-передачі майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та транспорту О.Аникієнко та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова С.Виблов).

 

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ