» » Про припинення діяльності закладів культури

Про припинення діяльності закладів культури

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шоста  сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                       м. Сновськ                                     № 10-6/VІІІ

 

Про припинення діяльності закладів культури

 Розглянувши звернення відділу культури і туризму Сновської міської ради; керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами  Кабінету Міністрів України № 72 від 06.02.2019 року «Про затвердження Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні» та № 1775 від 12.11.1998 року «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. У зв’язку з невідповідністю нормативам щодо забезпечення населення закладами культури, з метою оптимізації існуючої мережі закладів культури та раціональним використанням коштів припинити діяльність наступних закладів культури:
  • Зарічанського філіалу Сновської публічної бібліотеки, розміщеного за адресою: 15224, Чернігівська область, Корюківський район, с. Заріччя, вул. Центральна, б.1;
  • Новомлинського філіалу Сновської публічної бібліотеки, розміщеного за адресою: 15241,Чернігівська область, Корюківський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, б.37;
  • Іванівського сільського клубу, розміщеного за адресою 15232, Чернігівська область, Корюківський район, с. Іванівка, вул. Зелена, б.10.

 

  1. Доручити начальнику відділу культури і туризму Сновської міської ради порушити  клопотання перед Міністерством культури та інформаційної політики України про погодження припинення діяльності та виключення з базової мережі закладів культури Зарічанського філіалу Сновської публічної бібліотеки, Новомлинського філіалу Сновської публічної бібліотеки, Іванівського сільського клубу.

 

  1. Відділу культури і туризму Сновської міської ради провести відповідні дії щодо припинення діяльності вищезазначених закладів, вжити заходи щодо збереження майна та забезпечити культурне  обслуговування населення найближчими закладами культури.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу культури і туризму Н.Добненко та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

   

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ