» » Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Попович Т.В.  

Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Попович Т.В.  

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Друга сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                         №37-2/VIII

  

Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Попович Т.В.

 

Розглянувши заяву Попович Т.В. та Шумського В.О. про припинення договору оренди земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок, що належить на праві власності в цілому Попович Т.В., та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади їй в приватну власність, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 123, 141 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Припинити договір оренди Шумського Володимира Олександровича (1/3 частина) та Попович Тетяни Володимирівни (2/3 частини) на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади площею 0,1000 га кадастровий номер 7425810100:03:003:0122 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.
  2. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Попович Тетяні Володимирівні (ідентифікаційний номер ) площею 0,1000 га кадастровий номер 7425810100:03:003:0122 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ