» » Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Шмаровоз С.В.

Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Шмаровоз С.В.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 березня 2021 року                         м.Сновськ                                         27-5/VIII

  

Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Шмаровоз С.В.

 

Розглянувши заяву Шмаровоз Світлани Василівни про припинення договору оренди земельної ділянки, в зв’язку з переходом права власності на ½ частину  житлового будинку на підставі договору дарування частини житлового будинку від 03.03.2021 року та зареєстрованого за №183, і належить їй від тепер в цілому, та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади їй в приватну власність, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 123, 141 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а :

 

  1. Припинити договір оренди Шмаровоз Світлани Василівни (½ частина) та Заглади Євгена Васильовича (½ частина) на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади площею 0,2500 га кадастровий номер 7425888000:01:000:0857 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Стара Рудня Корюківського району Чернігівської області.
  2. Передати земельну ділянку з комунальної власності територіальної громади у приватну власність Шмаровоз Світлані Василівні (ідентифікаційний номер) площею 0,2500 га кадастровий номер 7425888000:01:000:0857 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Стара Рудня Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Право власності на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Секретар міської ради                                                       Н.САМОЙЛОВА