» » Про припинення права користування земельною ділянкою

Про припинення права користування земельною ділянкою

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Восьма сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

06 липня 2021 року                          м.Сновськ                                          №34-8/VIII

 

Про припинення права користування земельною ділянкою

 

Розглянувши клопотання Управління капітального будівництва про відмову від праві користування земельною ділянкою, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 102-1, 149 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Припинити право користування земельною ділянкою (суперфіцію) Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації площею 0,2072 га з кадастровим номером 7425888800:06:000:2304 для будівництва сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за межами населеного пункту с.Тур’я Корюківського району Чернігівської області.

 

2.Розірвати договір від 28.09.2018 року № 7 про встановлення права тимчасового користування земельною ділянкою (суперфіцію) площею 0,2072 га в зв’язку з завершенням будівництва та введенням об’єкту в експлуатацію за межами населеного пункту с.Тур’я Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                          Олександр МЕДВЕДЬОВ