» » Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ»

Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Одинадцята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

28 жовтня 2021 року                    м. Сновськ                                 № 12­­­-11/VІІІ

Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ»

 

Керуючись ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Статутом КНП «Сновська ЦРЛ» Сновської міської ради, затвердженого рішенням 37 сесії Сновської міської ради  8 скликання від 23.07.2019 р. № 11-37/VІІ;  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Призначити ЯКУБОВСЬКУ Ірину Володимирівну з 02 листопада 2021 року на посаду генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області за основним місцем роботи на умовах контракту строком на 5 років з 02 листопада 2021 року до 01 листопада 2026 року включно, як переможця конкурсу.
  1. Доручити відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради підготувати контракт та подати його сторонам для укладання.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови П. Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ