Про призначення координатора

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

    13 лютого 2024 року                    м. Сновськ                                            №  12

 Про призначення координатора

 

Згідно Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»,  «Про протидію торгівлі людьми», Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильства за ознакою статі», п. 20 ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                             з о б о в’ я з у ю:

  1. Уповноважити Карпенка Володимира Миколайовича, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сновської міської ради на виконання на території Сновської міської територіальної громади в межах своїх повноважень, функцій координатора з питань здійснення заходів у сферах запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії торгівлі  людьми.  

 

  1. Визначити відповідальним сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти Сновської міської ради за прийом та реєстрацію заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.

 

  1. Визнати розпорядження міського голови від 13.04.2021 року № 71 «Про уповноваження начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради на виконання на території  Сновської    міської територіальної громади функцій координатора з питань здійснення заходів у сферах: запобігання  та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; протидії торгівлі людьми»  таким, що втратило чинність.

 

  1. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                           Олександр  МЕДВЕДЬОВ