» » » Про призначення особи, відповідальної за закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

Про призначення особи, відповідальної за закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

У К Р А Ї Н А 

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 квітня 2022 року                      м. Сновськ                                               № 50

 

Про призначення особи, відповідальної за закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану

 

Для організації та проведення публічних закупівель товарів, робіт і послуг відповідно до постанови КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від           28 лютого 2022 р. № 169 (далі — Постанова № 169) в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 р. № 64/2022, в Сновській  міській раді, з о б о в’ я з у ю:

 

  1. Призначити особою, відповідальною за публічні закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану відповідно до Постанови № 169, завідувача сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сновської міської ради, Шило Тетяну Михайлівну.

 

  1. Визначити, що у разі тимчасової відсутності особи, визначеної пунктом 1 цього наказу, виконання її функцій щодо публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану відповідно до Постанови № 169 покладається на начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Аникієнко Олену Аркадіївну.

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міський голова                                                            Олександр МЕДВЕДЬОВ