» » » Про призначення Тітенка А.М. матеріально-відповідальною особою  

Про призначення Тітенка А.М. матеріально-відповідальною особою  

У К Р А Ї Н А
 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

 

  18 березня 2019 року         м.  Сновськ                                                        № 27  
 

 

Про призначення Тітенка А.М.

матеріально-відповідальною особою

 

Керуючись ст.ст. 130-136 Кодексу законів про працю України, ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей у Сновській міській раді:

 

  1. Призначити Тітенка Андрія Михайловича, провідного спеціаліста відділу господарського забезпечення матеріально-відповідальною особою за збереження матеріальних цінностей, а саме: комп’ютерної  та оргтехніки, які знаходяться за місцем розташування Сновської міської ради (м. Сновськ, вул. Банкова, 5 та вул. Незалежності, 19).
  2. Відділу бухгалтерського  обліку та  звітності  укласти  з Тітенко А.М. договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність за збереження матеріальних цінностей та частково провести передачу матеріальних цінностей, які обліковуються на балансі Сновської міської ради в підзвіт матеріально відповідальної особи Тітенка А.М. відповідно до інвентаризаційних описів.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови С.В. Силенка.

 

 

Міський  голова                                                                                О.О. Медведьов

 

 

 

 

 

Leave a Reply