» » » Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель   та затвердження Положення  про уповноважену особу Сновської міської ради

Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель   та затвердження Положення  про уповноважену особу Сновської міської ради

У К Р А Ї Н А 

 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04 січня 2022 року                                м.Сновськ                                         № 1

Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель  та затвердження Положення  про уповноважену особу Сновської міської ради

Відповідно до  ст.11 Закону України  «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»  та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»  від 19 вересня 2019 року № 114-IX,   ст. ст. 40, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства № 2546 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет» від 07 грудня 2020 року, з метою організації та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель та оприлюднення звітів про договори про закупівлю, укладених  без використання електронної системи закупівель для забезпечення потреб Сновської міської  ради,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Призначити уповноваженою особою завідувача сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сновської міської ради, Шило Тетяну Михайлівну та визначити  відповідальною за організацію та проведення закупівель: відкриті торги, переговорна процедура, спрощені закупівлі, рамкові угоди  конкурентний діалог, торги з обмеженою участю,  оприлюднення звітів про договори про закупівлю, укладених без використання електронної системи закупівель та оприлюднення  річного плану зазначених закупівель.
  2. Встановити, що в разі відсутності уповноваженої особи з питань публічних закупівель, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження, під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці, виконання її обов`язків покладається на начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Аникієнко Олену Аркадіївну.
  3. Надати право завідувачу сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сновської міської ради Шило Тетяні Михайлівні, начальнику відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Аникієнко Олені Аркадіївні застосовувати  кваліфікований електронний підпис (КЕП)  під час організації та проведення процедур закупівель/ спрощених закупівель, та розміщення документів, інформації передбаченої Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»  та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».
  4. Затвердити Положення про уповноважену особу  Сновської міської ради  згідно з додатком .
  5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження від 08 квітня   2020 року № 64 «Про призначення уповноваженої особи зі спрощених закупівель  та  Положення  про уповноважену особу зі спрощених закупівель» зі змінами.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                 Наталія САМОЙЛОВА