» » » Про призначення відповідального за стан охорони праці та пожежної безпеки в Сновській міській раді та внесення змін до розпорядження “Про створення комісії з розслідування нещасного випадку” від 10 травня 2022 року

Про призначення відповідального за стан охорони праці та пожежної безпеки в Сновській міській раді та внесення змін до розпорядження “Про створення комісії з розслідування нещасного випадку” від 10 травня 2022 року

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 24 червня 2022 року                       м. Сновськ                                               99

Про призначення відповідального за стан охорони праці та пожежної безпеки в Сновській міській раді та внесення змін до розпорядження «Про  створення комісії з розслідування нещасного  випадку» від 10 травня 2022 року

 Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про охорону праці», статті 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», Закону України «Про пожежну безпеку»,  інших нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки, з метою профілактики нещасних випадків і пожеж, посилення контролю за дотриманням нормативних актів з питань охорони праці в міській раді, враховуючи військовий стан в Україні, згоду Сігути В.Б. та у зв’язку з кадровими змінами, з о б о в ` я з у ю :

 

  1. Призначити СІГУТУ Валентина Борисовича, головного спеціаліста – інспектора з праці сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій, з 24 червня 2022 року відповідальним за стан охорони праці, пожежної безпеки та за утримання, експлуатацію технічних засобів протипожежного захисту в Сновській міській раді.

 

  1. Завідувачу сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій ЄФИМЕНКО Марії В’ячеславівні привести нормативні документи сектору відповідність до цього розпорядження.

 

  1. Відділу кадрової та архівної роботи забезпечити взаємодію з відповідальним за охорону праці у Сновській міської ради щодо організації проведення вступного інструктажу з охорони праці та протипожежної безпеки з усіма працівниками, які приймаються на роботу до міської ради (постійну або тимчасову), незалежно від їх освіти, стажу роботи та посади, відрядженим до міської ради для виконання завдань, покладених на міську раду та студентам, що прибули до міської ради для проходження практик.

 

 

  1. Внести зміни в п.1 розпорядження «Про створення комісії з розслідування нещасного  випадку» від 10 травня 2022 року, замінивши голову комісії Корецького Валентина Володимировича на Сігуту Валентина Борисовича – інспектора з праці сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій,  відповідального за стан охорони праці.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Карпенко В.М.

 

 

Міський голова                                                               Олександр МЕДВЕДЬОВ