» » » Про призначення відповідального за стан охорони праці в Сновській міській раді

Про призначення відповідального за стан охорони праці в Сновській міській раді

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

03 липня  2018 року                         м. Сновськ                                           №97

 

Про призначення відповідального за стан охорони праці в Сновській міській раді, закріплення та керування службовим автомобілем

 

         Відповідно до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про охорону праці», Закону України «Про пожежну безпеку»,  інших нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки, постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», з метою профілактики нещасних випадків і пожеж, посилення контролю за дотриманням нормативних актів з питань охорони праці в міській раді, забезпечення ефективної діяльності Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, у зв’язку з кадровими змінами:

  1. Призначити з 03 липня 2018 року відповідальним за стан охорони праці в Сновській міській раді завідувача господарства відділу господарського забезпечення ГРЕНФЕЛЬДА Олега Георгійовича.
  2. Відповідальному за стан охорони праці в Сновській міській раді:

–  розробити відповідну документацію та заходи з охорони праці;

– провести відповідні інструктажі працюючих та новоприйнятих працівників;

– у своїй роботі керуватись нормативно – правовими актами України з охорони праці та забезпечити дотримання вимог безпеки працюючими на робочих місцях.

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 26.02.2018 р. №36 «Про призначення відповідального за стан охорони праці в Сновській міській раді».
  2. Закріпити з правом керування за ГРЕНФЕЛЬДОМ Олегом Георгійовичем, завідувачем господарством відділу господарського забезпечення автомобіль марки ГАЗ 3110 «Волга», державний номер СВ 6468 ВІ (далі – службовий автомобіль) на період тимчасової відсутності водія відділу господарського забезпечення –  ДЕЦИКА Віталія Павловича.
  3. На період тимчасової відсутності водія відділу господарського забезпечення – ДЕЦИКА Віталія Павловича відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів покласти на ГРЕНФЕЛЬДА Олега Георгійовича, завідувача господарством відділу господарського забезпечення.
  4. Службовий автомобіль використовувати тільки для поїздок,
    пов’язаних із службовою діяльністю працівників міської ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       О.О. Медведьов

 

 

Leave a Reply