» » » Про призначення Єфименко Н.Ю.  матеріально-відповідальною особою

Про призначення Єфименко Н.Ю.  матеріально-відповідальною особою

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

  22  січня 2021 року         м.  Сновськ                                                        № 11  


Про призначення Єфименко Н.Ю.
 матеріально-відповідальною особою

 

Керуючись ст.ст. 130-136 Кодексу законів про працю України, ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 11 «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору», з метою забезпечення збереження матеріальних цінностей у Сновській міській раді:

 

  1. Призначити Єфименко Наталію Юріївну, головного спеціаліста відділу благоустрою та господарського забезпечення матеріально-відповідальною особою за збереження матеріальних цінностей (меблів, канцелярських, господарських та будівельних товарів, нерухомого майна), які знаходяться на балансі Сновської міської ради, Корюківського району, Чернігівської області.
  2. Відділу бухгалтерського  обліку та  звітності  укласти  з Єфименко Н.Ю. договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність за збереження матеріальних цінностей, які знаходяться на балансі Сновської міської ради, Корюківського району, Чернігівської області.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови С.В. Силенка.

 

 

Міський  голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ