» » » Про призупинення навчальних занять у Сновській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Сновському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. ДНЗ», Тур’янському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»

Про призупинення навчальних занять у Сновській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Сновському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. ДНЗ», Тур’янському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

     

12 лютого 2018 року                       м. Сновськ                                          25

Про призупинення навчальних занятьу Сновській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Сновському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. ДНЗ»,  Тур’янському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»

 Відповідно до ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» та подання Управління освіти щодо призупинення навчально-виховного процесу, з метою переривання епідпроцесу й профілактики подальших захворювань на ГРВІ серед школярів:

  1. Призупинити з 13.02.2018 року по 16.02.2018 року включно навчальні заняття у Сновській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Сновському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. ДНЗ», Тур’янському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»
  2. Заборонити на час гострої епідеміологічної ситуації проведення масових дитячих заходів та посилити здійснення санітарно-гігієнічних заходів в навчальних закладах району.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника Управління освіти Булденко Т.А.

Міський голова                                                                  О.О. Медведьов

Leave a Reply