» » Про роботу Гірської  та Клюсівської сільських громад – на загальних зборах громадян

Про роботу Гірської  та Клюсівської сільських громад – на загальних зборах громадян

27 лютого в селах Гірськ та Клюси  відбулись відкриті зустрічі з громадянами, під час яких обговорювали життєдіяльність цих старостинських округів.

Участь у загальних зборах жителів сіл  узяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова,  депутат міської ради Тетяна Клименко, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк,  журналіст районної газети «Промінь» Лариса Мартиненко.

Загальні збори жителів обох округів розпочалися з представлення виконуючими обов’язки старост звіту про їх роботу у 2018 році. Так, у Гірському окрузі протягом року громадяни брали активну участь у підготовці та проведенні заходів, пов’язаних із відзначенням державних свят, урочистостей, Дня села. За кошти міської ради та частково кошти, зібрані громадянами села, облаштовано та пофарбовано автобусну зупинку, пам’ятник загиблим воїнам. За підтримки міської ради замінено насос у свердловині. У селі діє перша черга вуличного освітлення. З метою увіковічення пам’яті загиблого воїна Максима Авдієнка в грудні проведено громадські слухання щодо перейменування вулиці Вишнева на вулицю М.Авдієнка. За підтримки родичів та друзів загиблого встановлено банер в центрі міста.

Інформували громадськість про основні напрями роботи і представники установ, що діють на відповідних територіях.

Про свою роботу прозвітувала депутат міської ради Тетяна Клименко. Вона проінформувала присутніх про використання  депутатських коштів, які були виділені їй для виконання депутатських повноважень.

Жителі села Гірськ порушували питання: переведення водопроводу на обслуговування ПрАТ «Комунальник», встановлення ще однієї автобусної зупинки, врегулювання графіку роботи дитячого садка на період шкільних канікул тощо. Прозвучала ідея переобладнання закритої гірської школи в Еко-  Готель. Було б гарно, аби хтось із підприємців відгукнувся на цю ідею, адже поруч – річка, а краєвиди тут – замилуєшся.

Серед питань, що найбільше турбують жителів села Клюси:   велика кількость аварійних дерев, в тому числі 22 сосни на кладовищі, які необхідно прибрати, встановлення  невеличкого дитячого майданчику, вуличне освітлення біля соціально значимих об’єктів – клубу, фельдшерського пункту, автобусної зупинки, відсутність якісного зв’язку (інтернету).

Міський голова Олександр Медведьов  наприкінці зібрань надав загальну  інформацію про ОТГ та в розрізі Гірського та Клюсівського  старостату. Ознайомив з основними напрямками та перспективами розвитку громади у 2019 році. Надав вичерпну інформацію щодо запитань, які були висловлені в ході зустрічі.

 

Довідково:

С. Гірськ

434чоловік  (в т.ч. с. Гірськ -358 чол., с. Хрінівка -68 чол., с. Липівка – 8 чол. ).

Проживає 133 чол. віком від 60 і старше.

В 2018 році народилось 3 дітей, померло 13 громадян.

С.Клюси

Громада налічує станом на 01.01.2019 року  всього  150 чоловік із них 72 чоловік і 78 жінки.

Працездатного населення – 91. За 2018 рік не народилося жодної  дитини, померло 3 людини.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

 

Leave a Reply