» » Про роботу Гірської  та Клюсівської сільських громад – на загальних зборах громадян

Про роботу Гірської  та Клюсівської сільських громад – на загальних зборах громадян

28 березня  в селах Гірськ та Клюси  відбулись сходи громадян, під час яких обговорювали життєдіяльність територій.

Участь у загальних зборах жителів сіл  взяли секретар міської ради Наталія Самойлова,  помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк, головний спеціаліст в галузі тваринництва та розвитку сільських територій відділу АПР Сновської райдержадміністрації Ганна Бебех, заступник начальника відділу прикордонної служби Гірськ Ірина Чепа,  дільничний офіцер поліції Андрій Комісаренко,  представник районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

Загальні збори жителів обох округів розпочалися з представлення виконуючими обов’язки старост інформації про свою роботу в минулому році та планів на поточний рік. Наприкінці виступу в.о. старост подякували за співпрацю міському голові Олександру Медведьову,  виконавчому комітету та депутатському корпусу міської ради, керівникам, які працюють на підпорядкованій їм території та  всім жителям своїх округів.

Так, у Гірському окрузі майже 200 тисяч гривень з міського бюджету було витрачено на капітальний ремонт свердловини.  В рамках заходів з благоустрою, в селах проведено упорядкування  кладовищ, проведено грейдування та підсипку доріг, здійснено розчистку територій від чагарників.

Інформували громадськість про основні напрями роботи і представники установ, що діють на відповідних територіях, дільничні інспектори, представник відділу АПР Сновської РДА. Заступник начальника відділу прикордонної служби Гірськ Ірина Чепа звернулась до жителів сіл прикордонної смуги з проханням бути пильними та повідомляти про присутність на їх території підозрілих громадян, які можуть нести потенційну загрозу.

Жителі села Гірськ піднімали питання щодо джерел фінансування пожежної частини, освітлення вулиць, функціонування освітнього закладу та умов отримання дотації на молодняк.

Серед питань, що найбільше турбують жителів села Клюси  – подальша доля відділення поштового зв’язку,  медична реформа та ремонт доріг, закриття автобусної станції у Сновську.

Секретар міської ради Наталія Самойлова наприкінці зібрань підбила підсумки минулого року в цілому,  ознайомила з основними напрямками та перспективами розвитку громади у 2018 році. Надала вичерпну інформацію щодо запитань, які були задані в ході зустрічі. У перспективних планах   – освітлення вулиць, ремонт даху Будинку культури в с. Гірськ, встановлення дитячих майданчиків.  Подякувала всім за співпрацю і наостанок подарувала обом селам ручні газонокосарки.

 

Довідково:

С. Гірськ

431чоловік  (в т.ч. с. Гірськ -352 чол., с. Хрінівка -71 чол., с. Липівка – 8 чол. ).

Проживає 103 пенсіонери, із них: 77 жінок,  26 чоловіків.

В 2017 році народилось 4 дітей, померло 6 громадян.

С.Клюси

Громада налічує станом на 01.01.2018 року  всього  162 чоловіки, із них: 71 чоловік і 91 жінка.

Працездатного населення – 85. За 2017 рік народилася 1 дитина, померло 3 людини.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply